اختتامیه دومین دوره مسابقات

اختتامیه دومین دوره مسابقات متنو(رسانا)

دومین دوره مسابقات متنو(رسانا) در اسفند ۱۳۹۹ و فروردین ۱۴۰۰ برگزار شد. در این دوره از مسابقات، افراد در دو بخش استعدادیابی و مهارت سنجی و در حوزه‌های مختلف برنامه‌نویسی و طراحی رابط کاربری به رقابت با یکدیگر پرداختند. مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات و اهدای جوایز نفرات برتر در روز ۶ خرداد ۱۴۰۰ برگزار گردید.

اختتامیه دومین دوره مسابقات متنو(رسانا)

پس از برگزاری مسابقه در ابتدای فروردین ۱۴۰۰ و ارزشیابی داوران از پاسخ‌های ارسالی شرکت‌کنندگان، قرار بر برگزاری مراسم اختتامیه در ۱۹ فروردین‌ماه بود اما باتوجه به شرایط نامساعد کرونایی و عدم ارائه مجوز برای برگزاری مراسم اختتامیه، این برگزاری به تعویق افتاد و سرانجام در تاریخ ۶ خردادماه در محل پارک علم و فناوری غیاث‌الدین جمشید کاشانی برگزار شد. این اختتامیه با حضور حامیان این دوره از رقابت‌ها، شرکت‌کنندگان مسابقه، اساتید دانشگاه، جمعی از کارآفرینان شهرستان و افراد فعال در حوزه IT برپا و در پایان جوایز نفرات برتر اهدا گردید.

 

نفرات برگزیده دومین دوره مسابقات متنو(رسانا)

نفرات برگزیده در بخش مهارت‌سنجی دومین دوره این رقابت‌ها عبارت‌اند از:

برگزیدگان رشته برنامه نویسی سمت سرور

🥇 نفر اول : حمیدرضا مهدوی‌پناه
🥈 نفر دوم : علی جعفری
🥉 نفر سوم : محمد جوبه

 

برگزیدگان رشته برنامه نویسی سمت کلاینت

🥇 نفر اول : محمد احتشام
🥈 نفر دوم : محمد رضا قاضیان
🥉 نفر سوم : حسینعلی حسینی

 

برگزیدگان رشته برنامه نویسی تلفن‌های هوشمند

🥇 نفر اول : مهدی صادقیان
🥈 نفر دوم : مهدی رزاقی قلعه
🥉 نفر سوم : سید محمد حسن وجدانی‌زاده

 

برگزیدگان رشته طراحی رابط کاربری

🥇 نفر اول : –
🥈 نفر دوم : سید سپنتا حسینی
🥉 نفر سوم : –

 

لازم به توضیح است که جهت کسب رتبه و مقام در این مسابقه، کسب حداقل نمره تعیین شده برای هر جایگاه الزامی بوده است؛ به همین دلیل، برخی از رشته‌ها جایگاه‌هایی دارند که فردی موفق به کسب آنها نشده است.

 

نفرات برگزیده بخش استعدادیابی نیز عبارت‌اند از:

 

برگزیدگان رشته برنامه نویسی سمت سرور

🥇 نفر اول : محمد سپهر ملایی
🥈 نفر دوم : امیر حسین محمدی
🥉 نفر سوم : محمد حسین رسولیان

 

برگزیدگان رشته برنامه نویسی سمت کلاینت

🥇 نفر اول : زینب سادات مدنی
🥈 نفر دوم : محمد مهدی زین‌العابدینی
🥉 نفر سوم : ساره سادات رضوی

 

برگزیدگان رشته برنامه نویسی تلفن‌های هوشمند

🥇 نفر اول : –
🥈 نفر دوم : –
🥉 نفر سوم : –

 

برگزیدگان رشته طراحی رابط کاربری

نفر اول : –
نفر دوم : –
نفر سوم : محمد امین یزدان‌دوست

 

از رتبه‌های برتر بخش استعدادیابی جهت شرکت در دوره مهارت‌آموزی در تابستان دعوت به عمل خواهد آمد.

 

این اختتامیه، شروع یک راه است!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا